اخبار

1398/03/22
برگزاری کارگاه آموزشی و تخصصی با موضوع " تلفیق تدریس، ارزیابی و تضمین کیفیت در آموزش عالی" Integrating Teaching, Assessment and Quality Assurance in Higher Education با مدیریت Dr Fadzilah Abd Rahman از دانشگاه University Putra Malaysia


 دبیرخانه دومین کنفرانس بین‌المللی و سیزدهمین کنفرانس ملّی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی در نظر دارد کارگاه آموزشی و تخصصی  با موضوع " تلفیق تدریس، ارزیابی و تضمین کیفیت در آموزش عالی" 
Integrating Teaching, Assessment and Quality Assurance in Higher Education 
با مدیریت Dr Fadzilah Abd Rahman از دانشگاه University Putra Malaysia
برگزار نماید. از تمامی علاقه مندان برای شرکت در کارگاه آموزشی مذکور دعوت بعمل می آورد تا با تکمیل فرم ثبت نام  و ارسال آن به  سایت کنفرانس، مراجعه فرمایند.
- زمان برگزاری: سه شنبه 21 خردادماه 1398 ساعت 9 الی 15

1398/03/20
برنامه زمانبندی کنفرانس اعلام شد


جهت دانلود برنامه زمانبندی کنفرانس اینجا را کلیک کنید.

1398/03/20
مصاحبه جناب آقای دکتر قاسم سلیمی، دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی و سیزدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی


 دانشگاه شيراز ميزبان كنفرانس بين‌المللي ارزيابي كيفيت در نظام هاي دانشگاهي

دومين كنفرانس بين المللي و سيزدهمين كنفرانس ملّي ارزيابي كيفيت در نظام هاي دانشگاهي خرداد امسال توسط دانشگاه شيراز برگزار مي شود.
اين رويداد بين المللي علمي با هدف آشنايي با آخرين دستاوردهاي پژوهشي داخلي و خارجي و با همكاري مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و پايگاه استنادي علوم جهان اسلام اجرا مي گردد.
دكتر قاسم سليمي ، استاد دانشگاه شيراز و دبير اجرايي كنفرانس گفت: دومين كنفرانس بين المللي و سيزدهمين كنفرانس ملّي ارزيابي كيفيت در نظام هاي دانشگاهي، در چهار محور اصلي: مباني و ديدگاه هاي نظري در ارتباط با ارزيابي و بهبود كيفيّت در نظام آموزش عالي؛ نقش سياستگذاري و مديريت آموزش عالي در ارزيابي و بهبود كيفيّت در نظام آموزش عالي؛ دنياي مجازي و فناوري هاي نوين و نقش آن در ارزيابي و بهبود كيفيّت در نظام آموزش عالي و ارزيابي؛ و بهبود كيفيّت در نظام پژوهش و فناوري، برگزار مي شود.
دكتر سليمي خاطر نشان كرد : 130 چكيده مقاله توسط دبيرخانه كنفرانس دريافت شد و پس از بررسي كميته علمي سرانجام 75 مقاله مورد پذيرش نهايي قرار گرفت.
وي ادامه داد : 8 سخنران كليدي داخلي و خارجي در اين كنفرانس به ايراد سخنراني خواهند پرداخت و 6 ميزگرد تخصصي با عناوين: ارتقاء كيفيت آموزش عالي كشور از طريق سطح بندي (دسته بندي) دانشگاه ها، ارزيابي و ارتقاء كيفيّت دانشگاهي: تجربه ناتك، سياست هاي توسعه آموزشي وزارت عتف و تاثير آن بر كيفيت آموزش عالي، درس هايي از تجربه ارزشيابي آموزش مهندسي در آموزش عالي ايران، فناوري اطلاعات و ارتباطات در آموزش عالي با تاكيد بر پيامدهاي ياددهي و يادگيري، و ارزيابي كيفيت در حوزه علم و فناوري ؛ با حضور صاحبان نظر برگزارمي شود.
عضو هيات علمي دانشكده علوم تربيتي و روان شناسي دانشگاه شيراز تاكيد كرد : تبادل اطلاعات پژوهشي و تجربه هاي ارزيابي در آموزش عالي، برقراري ارتباط ميان پژوهشگران به مديران،مدرسان و ساير ''دست اندركاران ژرف نگر'' در حوزه ارزيابي آموزش عالي، برقراري تعامل ميان پژوهشگران ايراني و بين المللي در حوزه ارزيابي و بهبود كيفيت آموزش عالي، اشاعه فرهنگ كيفيت در آموزش عالي، و ياري دادن به نهادينه كردن سيستم ارزيابي و بهبود كيفيت آموزش عالي از طريق ارتقاء دانش و مهارت هاي افراد ذيربط ؛ از اهداف برگزاري كنفرانس به شمار مي رود.
شايان توجه است آيين افتتاحيه دومين كنفرانس بين المللي و سيزدهمين كنفرانس ملّي ارزيابي كيفيت در نظام هاي دانشگاهي صبح چهارشنبه 22 خرداد 1398 از ساعت 9 تا 11 در سالن همايش هاي بين المللي مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (
ISC) برگزار مي شود.

 

 

منبع: روابط عمومی دانشگاه شیرازتاریخ:
۱۸:۲۹ - ۲۰/۰۳/۱۳۹۸1398/02/15
سخنرانان کلیدی به شرح زیر می باشد:صفحه اولصفحه قبل1  صفحه بعدصفحه آخر